Iphone ekranının değiştiği nasıl anlaşılır? - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
1.2k
Telefon Şikayetleri kategorisinde (130 puan)
Bilenler yardimci olabilir mi? Ekrana basinca renkler bi garip oluyor diger iphonumda bole bisey yoktu. 2.el 4s aldim bu cihazda fark ettim. Vidalardan anlasilmiyor.

2 Cevap

+1 oy
vidalardan anlamak en zorudur ekranın çözünürlüğüne bakarakta anlayamazsınız

siyahsa üst taraftaki sensör mor gibi durur mor gibi duranlar değiştirilmiştir cihazı bide yan yatırın eğer kalitesiz bir ekran takılırsa üst taraf arka tarafın malzemesinden daha farklı durucaktır yada tüm jelatinleri kaldırın ekran arkaya göre çok pis yağ tutar onuda geçtim beyazsa anlamak biraz daha zor olucaktır ama şimdi ekrana bastırınca gök kuşağı olmaması lazım ama ekran fabrikasyondan dolayı biraz panele yakın basıldıysa ondanda olabilir ustasının bir görmesi gerek hocam başka 1 2 telefoncuya gösterin derim takıldığın bir yer olursa mesajımı alıntılarsan yardımcı olmaya çalışırım.
+1 oy
hocam bi koli bandı al üstüne güzel bi yapıştır eğer zor sökülürse ekran değişmiş demektir orjinal ekranlarda yağ gibi kalkıyor.teknik servis olduğum için bunu denedim.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...