İPhone Samsun Esc Teknik Servis İşini Düzgün Yapmıyor! - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+2 oy
143
Telefon Şikayetleri kategorisinde
Esc servisine iPhone 7 cihazımın sorunlarını yazıp gönderdim. Bana sıvı teması olduğunu söyleyip para talep ettiler, sıvı teması olan bir cihaz çalışabilir mi? Alakası olmayan sorunları bahane edip para talep ediyorlar. Apple artık eskisi gibi telefonlarının arkasında durmuyor. Cihazım hakkında alakası olmayan sorun çıkarıp para talep ediyorlar.

1 cevap

+1 oy
Esc servisine iPhone 7 cihazımın sorunlarını yazıp gönderdim. Bana sıvı teması olduğunu söyleyip para talep ettiler, sıvı teması olan bir cihaz çalışabilir mi? Alakası olmayan sorunları bahane edip para talep ediyorlar. Apple artık eskisi gibi telefonlarının arkasında durmuyor. Cihazım hakkında alakası olmayan sorun çıkarıp para talep ediyorlar. Talep ettikleri para 3090 TL, sanki bayiden sıfır cihaz alıyorum. Bir daha kesinlikle iPhone kullanmayacağım ve iPhone alacak eş, dostlarımı vazgeçirecem. Cihazımın görüntülerini esc servisinin çektiği resimleri de atıyorum, ezilmeler var yazmış, resimlere bir bakın ezilme var mı cihazımda, resmen müşteri ile dalga geçiyorlar.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...