Burulaşın geç gelen otobüsleri. - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+4 oy
35
Büyük Şehir Şikayetleri kategorisinde (680 puan)
Özellikle kış ayları geldiğinde Burulaşın otobüsleri devamlı gecikmekte ve saatinde gelmemektedir. Bazende bizzat şahit oldum kendi durağında durmuyor yolcu almıyorlar bir ay önce 19/E hattı şoförü ile durması gereken durakta durmayıp yolcu almamasını tartıştım. Allahtan trafik sıkışıktı da durdu kapıyı açtı burada bu hat durmaz diyor bana her akşam bindiğim otobüs burada durmazmış ısrar edince aldı bir kaç yolcuda buradan yolcu alınıyor beyefendiyi tanıyoruz deyince sesini çıkarmadı. Kardeşim otobüs şoförlerinize güzergahları gösteren çizelge ya da bilgi vermiyor musunuz?

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 cevap

+1 oy
Kimin haberi var otobüs şoförlerinin ne yaptığından! Sözde kamera var araç içerisinde. Şoförler ellerinde cep telefonu dakikalarca telefonla konuşuyor,  ya da bir tanıdığı olunca yolculuk süresince sohbet ediyor direksiyon başında. Kemdi canı hariç onlarca canın güvenliği umrunda değil. Şikâyet ediyorsun ancak sallama cevaplarla işi geliştiriyorlar. Nereye kime şikayet etsen nafile. Insanların başka işi gücü yok da şoförlerin araç içindeki olumsuzluklarını şikayet edecekler. Kamera ne güne duruyor niçin izlenmiyor şoförlerin yolculuk esnasındaki durumları? Kimin umrunda sanki al parayı gerisi kimin umrunda!
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili Şikayetler

...