Burulaş Sıkıntılı B/12 Hattı - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
35
bursa otobüs şikayet kategorisinde
Bursa özel halk otobüsü b/12 Yenikent Mahallesi 8. duraktan saat 7:42 'de geçmesigerekirken daha erken geçip birçok yolcuyu mağdur etti. Bu neredeyse her hafta oluyor , bazen çok geç geliyorlar. Bu otobüs hattının tamamen ıslah edilmesi gerek . Hamitler TOKİ sakinlerinden kime sorsanız şikayetçidir.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 cevap

+1 oy
B12 hamitler toki burulas otobusleri sari kucuk minubuslere cevrildiginden beri ozellikle hafta sonu seferlerinde cok dolu oldugundan yolda duraklardaki yolculari bile alamadan evimize gidiyoruz, biran once burulastan duruma mudahele etmesini istiyor  ve otobuslere donus yapmasini bekliyoruz.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sistemimiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Bursa lıların Şikayet ve önerilerini bu platformdan seslerini duyurabilmeleri amacı ile açılmış ve tamamen ücretsiz ve reklamsız bir Alan sunmayı amaç edinmiş ve hiç bir kar amacı güdmemektedir. Saygılarımla Yönetici.
...