Bursa Gazcılar Nettech Servisi Çok Kalitesiz! - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
611
Özel Firma Şikayetleri kategorisinde
Bursa Gazcılar'da ekran kırık diye bıraktığım telefonum şu an bir hurdadan ibaret. Ekran şikayetim varken, şu an 3 gün giden şarj 1 gün gitmemesi, kamera şu an resim çekme yeteneğini kaybetmiş durumda ve dahası konuşma sesim karşı taraftan kesinlikle anlaşılmayacak durumda. Ayrıca sim kart yuvasını yerine takmadıkları, ertesi gün tekrar eksik için tamamlanması için bir kez daha ayaklarına kadar gitmek zorunda kaldım. Bana yapılan muamele bir esnafın kesinlikle yapmayacağı davranışlar. Gayet laubali ve samimiyetsiz bir iş yeri. Bir daha kesinlikle telefonumu buraya tamir için vermem. Ayrıca buraya telefonunuzu tamir için asla götürmeyin. Telefonum kötü bir hale geldi. Yapabildiğim her yere şikayetçi olmaya devam edeceğim.
Rating: 1.00

1 cevap

+1 oy
?............ 2gun geçti onaylasanıza cevabı kimse yok mu calismiyo bu site belli oluyo bir yıl önceki şikâyet ler var daha kapatın ozaman
0.00
(4.8k puan)
Bayram tatilinde yazdığınız için 2 günlük bayram tatilinden sonra onaylanmıştır.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili Şikayetler

+1 oy
0 cevap 420
1 Ocak 2019 Özel Firma Şikayetleri kategorisinde Nettech-şikayetleri yazdı
+1 oy
0 cevap 26
23 Temmuz 2021 Özel Firma Şikayetleri kategorisinde misafir yazdı
...