BURSA DEMİRTAS VETERİNERLİK - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
18
Belediye Şikayetleri kategorisinde
MERHABA KOLAY GELSİN BUGÜN DEMİRTAŞ TAKİ VETERİNERLİK BİNANIZA GİTTİM RAHATSIZ Bİ HAYVANIMI GÖSTERİP BİLGİ ALMAK İÇİN ORADAKİ GÜVENLİK ARKADAŞ BURDA VETERİNER OLMADIĞI SÖYLEDİ SÜREKLİ BARINAKTA OLDUKLARINI BU BİNADA SADECE RESMİ İŞLER YAPILDIĞINI SÖYLEDİ BAŞINDAN SALDI GİBİME GELDİ GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. 

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 cevap

+1 oy
(1.5k puan)
seçti
 
En İyi Cevap
Arkadaşım belediyelerin evcil hayvanlara mevcut yasa gereği bakması yasak.Bende kedime aşı yaptırmak için 3-4 belediyenin hayvan barınaklarını ve veterinerliğini aramıştım hepsinden aynı cevabı aldım.Sadece sokak hayvanlarına bakıyorlar.Bilginize..
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili Şikayetler

+1 oy
0 cevap 23
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sistemimiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Bursa lıların Şikayet ve önerilerini bu platformdan seslerini duyurabilmeleri amacı ile açılmış ve tamamen ücretsiz ve reklamsız bir Alan sunmayı amaç edinmiş ve hiç bir kar amacı güdmemektedir. Saygılarımla Yönetici.
...