Telefon Tamiri Yapan Yerler - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
12
Teknoloji Çözümleri kategorisinde

BURSA TELEFON TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ

Telefon Tamiri Hizmeti

Bursa telefon tamiri firmamız şehrinizdeki en kaliteli telefon tamir bölgesidir. Birçok işlemin yapıldığı tamir merkezimiz de işlem bittikten sonra size bilgi verilmektedir. Kırık ekran, bozuk kamera dokunmatik sorunları gibi birçok yerde yaptırmayacağınız işlemleri firmamızda hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Geçmişten günümüze birçok kişiye hizmet vermiş olan firmamız işini oldukça titizlikle yapmakta ve sorunsuz hizmeti ile siz değerli müşterileri memnun etmektedir. Ülkemizde ön ve arka cam değişimini ilk yapan yer olarak bilinen firmamızda sadece telefon değil tablet tamiri de yapılmaktadır.

Garantili Telefon Tamiri

Telefon tamiri hizmetimizde herhangi bir işlem yapılmadıysa sizlerden ücret alınmamaktadır. Bunun yanında yapılan işlemin 1 ay içinde tekrar etmesi sonucu sizlere verilen hizmetin tekrarını ücretsiz olarak vermekteyiz. Bu sayede sorunun devam etmesi sonucu sizlere herhangi bir ücret tekrarı söz konusu olmayacaktır. Bunun dışında firmamız tarafından verilen hizmet sayesinde birçok telefon ve tablet tamiri yapılmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sayesinde tamir işlemlerinizin ardından sizinle ilgilenmeye devam eden güler yüzlü personelimizle karşılaşacaksınız.

Telefon Tamiri Yapan Yerler

Bursa telefon tamiri hizmetimiz sayesinde birçok kişiye sorunsuz hizmet vermekteyiz. Bunun dışında telefon tamir işleminin ardından da sizlerin sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanıp kullanamadığınızı da önemsemekteyiz. Profesyonel bir şekilde yapılan tamir işlemlerinizin ardından çıkabilecek sorunlarda sizlerin mağdur olmaması için aynı sorundan dolayı tamir işlemi gerçekleştirilen cihazınızdan ek ücret almamaktayız. Firmamız tarafından verilen hizmetten memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Uzun yıllar boyunca devam eden tamir hizmetlerinin sayesinde sizlerde sorunsuz hizmet alabilirsiniz ve bozulan ya da kırılan cihazlarınızı firmamıza gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...