Bursa Sony Telefon Yetkili Servisi Yok - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
14
Telefon Şikayetleri kategorisinde
Bursa da mağadan aldığım sony xperia telefon arızalandı ancak koskoca bursa da yetkili servisi yok . maden servisi yok neden bana sattınız. bunasıl bir anlayış. bu nasıl bir düzen. koskoca sony firması bursa da servisi olmazmı. benden para aldınızya lanet olsun

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 cevap

+1 oy
Sony telefon bursada yetkili telefon servisi vermemekle amacı nedir anlamadım. aynı sıkıntı ben de de oldu ancak olmadı sonunda özel servise verdim ücretle yaptırdım. ne saçma bir firma anlamadım gitti.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili Şikayetler

+2 oy
1 cevap 35
+1 oy
0 cevap 15
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sistemimiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Bursa lıların Şikayet ve önerilerini bu platformdan seslerini duyurabilmeleri amacı ile açılmış ve tamamen ücretsiz ve reklamsız bir Alan sunmayı amaç edinmiş ve hiç bir kar amacı güdmemektedir. Saygılarımla Yönetici.
...