Burulaş Bursa Demirtaş 17 D Otobüsünü Şiddetle Şikayet Ediyorum - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
232
Burulaş BUDO Şikayetleri kategorisinde
Burulaş Bursa 17 d Demirtaş otobüsü sürekli 10 dakika geç geliyor ve tıklım tıklım dolu insanlar birbirinin üzerine çıkıyor ve yolcu almaya devam ediliyor Demirtaş'tan 45 dakikalık yolda insanlar hem ayakta hem de tıklım tıklım tutunacak yer bulunmuyor hamilesi yaşlısı ayakta gidiyor düşenler yere oturanlar tam bir eziyet 14 yaşında çocuk oturuyor 70 yaşında adam önünde düşüyor böyle bir şey olamaz sıklaştırılsın lütfen çünkü ciddi anlamda 45 dakika süren bir eziyet var yazık günah asla oturmaya ve ayakta durmaya yer bulamıyorsun binmesen bir sonraki 35 dakika sonra geliyor oda dolu böyle kalabalık müşterisi olana bir otobüs 10 dakika da bir olması lazım tam bir eziyet rica editörüm ulaştırın.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Cevap

+1 oy
Sayın Dilek DELİBAŞ

17/D hattı Demirtaş, Fevzi Çakmak caddesi güzergahında sabah zirve saatlerde 05-09 dk. akşam zirve saatler 15 dk. sefer sıklığında çalışmaktadır. Bu hatta çalışan tüm otobüsler körüklü tip otobüstür.
Yoldaki olumsuzluklar, trafik veya yolcu yoğunluğu durak giriş çıkış saatlerinde farklılıklar yaratarak, ara durak geçiş saatlerinde gecikmelere neden olabilmektedir.

Saygılarımızla.
+1 oy
Nasıl olur saat 8 de gittim 8’30 geldi 3 otobüs dolacak insan kadar yalan mı söylüyorum tutunmaya yer yok kol çantama bile yer yok 15 dakikada bir hiç görmedim öyle olsa o kadar tıklım olmaz zaten bütün demirtaş şikayetçi lütfen bir yetkili o saatlerde binsin otobüse ve görsün eziyeti okuldn çıkan öğrenciler zaten dolduruyor otobüsü hepsi oturuyor çok ta terbiyeli bir nesil önünde 70 yaşında düşüyolar ayağını cekiyo ve bu durumu anlatıyorum bir çözüm yine yok.
Kardeşim Cimere'de yazsan yine de böyle yazıp şikâyet etmekle sonuç alınmıyor. Insanların artık sokağa çıkıp da prostesto yapmaktan başka olur yolu kalmadı bu yolculuk çilesinin.  Sözde yapılan anketlerde %70-80 insanların trafikten ( yolculuktan) memnun oldukları sonucu çıkıyor anketi kim yapıyorsa!
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili Şikayetler

+1 oy
0 cevap 43
+1 oy
0 cevap 21
...