hamitlr mah. Özkanlar ve Hız sokak ile ilgili - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
54
Osmangazi Belediyesi Şikayetleri kategorisinde
Ben hız sk. N31 oturan Musa Çelik. Hastarla ve Özkanlar sokaklarında çalışmalar yapıldı sokaklar greyder makinası ile kazındı ve Hastarla sokağının bir bölümüne mıcır döküldü. Hastarla ve Hız sokak balantı noktasını kazıdılar ve mıcır dökmeden bırakılda. Çalışanlara böyle niçin bırakıyorsunuz diye sorduğumuzda bu sokaklara asfalt dökeceğiz dediler. Öskanlar sok rogar kapakları yüksekte kaldılar ve rogar kapaklarını tek tek hurda için çalıyorlar. Hız sok. ile Hastarla sok. bağlantısı mıcırsız kaldığından yağmur yağınca çamurlar Hız sokağını kaplıyor. Biz sokak sakinleri olarak bu durumdan çok rahatsız oluyoruz. Umuyorum inşallah en yakın zamanda önlem alınacağını. İşlerinizde başarılar dileğimle saygılarımı sunuyorum.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili Şikayetler

+1 oy
0 cevap 41
+1 oy
0 cevap 25
17 Şubat Osmangazi Belediyesi Şikayetleri kategorisinde GÜNEŞTEPE MH MAĞDURU yazdı
+1 oy
0 cevap 7
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sistemimiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Bursa lıların Şikayet ve önerilerini bu platformdan seslerini duyurabilmeleri amacı ile açılmış ve tamamen ücretsiz ve reklamsız bir Alan sunmayı amaç edinmiş ve hiç bir kar amacı güdmemektedir. Saygılarımla Yönetici.
...