Çöp konteynırı - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
230
Yıldırım Belediyesi Şikayetleri kategorisinde
Namazgahta Ayrancı sokakta bulunan şahıs çöp konteynırı değil belediye konteynırı olmasına rağmen üzerine Bahar apartmanı yazılmış ve her çöp attığımızda sorun yaşamaktayız bu bize ait atamazsınız şekilde gerginlikler yaşıyoruz. Plastik şahıs çöp kutusu değil, metal üzerinde belediyeye ait olan herkesin de çöp atabilceği konteynır bununla ilgili Yıldırım belediyesini aradım kimse ilgilenmedi herkes birbirine aktardı 4 kişiyle görüştüm hepsi ayrı ayrı anlattım madem ilgilenmiceksin neden anlattırıyosun biz buna birsey yapamıyoruz kendi aranızda çözün dedi ya bu nasıl bir cevaptır biran önce bu konuyla acil ilgilenilmesini istiyorum

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sistemimiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Bursa lıların Şikayet ve önerilerini bu platformdan seslerini duyurabilmeleri amacı ile açılmış ve tamamen ücretsiz ve reklamsız bir Alan sunmayı amaç edinmiş ve hiç bir kar amacı güdmemektedir. Saygılarımla Yönetici.
...